O tom, zda získáte půjčku, rozhodne především váš skóring

Publikováno 15.02.2024

Dva hlavní parametry, podle nichž se poskytovatelé rozhodují, zda půjčku zamítnou, či poskytnou. Podívejme se blíže na oba pojmy, abyste případně mohli zapracovat na jejich vylepšení, a tím i získání levnější půjčky.

Jak zjistit, jestli dostanu půjčku?

Publikováno 15.02.2024

Zjistit, jestli dostanete půjčku, je velmi snadné. Stačí o ni u poskytovatele požádat a počkat si na výsledek skóringu. O něco složitější je situace, kdy potřebujete zjistit, u kterého poskytovatele můžete půjčku získat.

Jak poznat důvěryhodného poskytovatele spotřebitelských půjček?

Publikováno 15.02.2024

Poskytovatelé spotřebitelských půjček jsou dvojího typu: s licencí ČNB a bez ní. Ti důvěryhodní licenci mají. Lichváři nikoliv. Ukážeme vám, co je licence od České národní banky k poskytování půjček a kde ji najít.

Půjčka bez práce - přišli jste o práci a potřebujete rychlou půjčku?

Publikováno 15.02.2024

Půjčka bez zaměstnání je jednou z možností, jak získat úvěr v době, kdy nechodíte do práce. Zdaleka však není určena jen lidem krátkodobě bez práce. Podívejte se, jaká má tato půjčka pravidla.

Jak si půjčit zdarma?

Publikováno 15.02.2024

Půjčka zdarma není ani utopie, ani podvod. Jde o reálnou a velmi výhodnou půjčku, s jediným zádrhelem: zdarma si většinou nelze půjčit na déle než 1 měsíc. Přečtěte si vše důležité o první půjčce zdarma a jak ji snadno získat online.

Jak získat půjčku i o víkendu?

Publikováno 15.02.2024

Půjčit si během víkendu je možné už mnoho let. Takzvané nonstop půjčky však fungovaly dlouhá léta jen v hotovosti. Kteří poskytovatelé půjčují i o víkendu?

Lze získat půjčku ve zkušební době nebo ve výpovědní lhůtě?

Publikováno 15.02.2024

Půjčka ve zkušební době, či naopak ve výpovědní lhůtě je dnes už poměrně běžná. Poskytují ji nebankovní společnosti, a to v podobě velmi krátkodobého úvěru. Ten je splatný ještě v době, kdy lze objektivně prokázat, že vám přijde výplata.

10 rad pro zodpovědné zadlužování

Publikováno 31.01.2024

Zadlužovat se odpovědně je snazší, než si mnozí lidé myslí. Podívejte se s námi na deset zásad pro zodpovědné zadlužování. Jsou jasné a velmi snadné.

Co potřebujete při žádosti o půjčku?

Publikováno 31.01.2024

Připravujete se na vyřízení půjčky? Jistě vás zajímá, co si připravit, než se pustíte do výběru a následného vyplňování žádosti. Přečtěte si, co případně ještě mohou poskytovatelé vyžadovat.

Web si právě prohlíží lidí.