Vyplňte nezávaznou žádostZískejte půjčku přes mobil

Čínska-půjčka
je optimalizována pro:

Výhody Čínské půjčky pro cizince

Proč jsou služby Čínskápůjčka.cz to pravé řešení pro Vás?

Jednoduchý formulář

Vyplnění žádosti je snadné i pro cizince

Rychlé vyřízení i bez českých dokladů

I s pasem či národním dokladem vše zařídíte rychle

Dostupná i pro cizince

K získání půjčky netřeba mít vyřízené české občanství

Peníze ihned

Okamžitě po podpisu smlouvy putují peníze k vám

Půjčka pro cizince: rychlá půjčka bez českého OP

Půjčka pro cizince je specifickou kategorií úvěru, kde se při vyřízení obejdete bez českého občanství a občanského průkazu. Jste-li Slovák, Ukrajinec, Polák či z jiné země, a přitom pobýváte v ČR, můžete i vy získat výhodnou a především rychlou půjčku.

K vyřízení půjčky pro cizince (platí i u půjčky pro Slováky) budete potřebovat cestovní pas nebo národní doklad totožnosti (občanský průkaz vydaný ve vaší zemi). Ostatní podmínky získání půjčky jsou totožné s dalšími běžnými úvěry (půjčka bez ručení, půjčka po insolvenci, aj.). Společnosti si vyžádají potvrzení o schopnosti splácet (například formou výpisu z účtu či výplatních pásek), přihlédnout se může i k vašemu majetkovému zázemí. Půjčka se vyplácí na účet i v hotovosti.

action

Využijte akci

Vyplňte nezávaznou žádost a můžete získat půjčku s výhodnějšími podmínkami.

Dnes požádalo o půjčku již 94 cizinců

Přidejte se k nim i Vy. Požádejte o půjčku a vyřešte tak finanční potřeby.

Chci si půjčit

Jak probíhá žádost?

 

  1. Vyplníte nezávazný online formulář. Zadáte do něj sumu, kterou chcete půjčit, a další důležité informace.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů dostanete nabídku s konkrétními podmínkami pro Vaši půjčku.
  3. Souhlasíte-li s podmínkami, uzavřete smlouvu a v krátké době na to Vám peníze přijdou na účet.

Reference

"Žádná banka mě nepůjčila, a proto jsem využila služby Čínské půjčky."

Pavla, České Budějovice

Hodnocení: 5/5

"Čínská půjčka je přesně to, co jsem v tu chvíli potřeboval."

Petra, Frýdek-Místek

Hodnocení: 4.5/5

"Výplata proběhla rychleji, než jsem doufal, takže vřele doporučuju."

Hana, Karlovy Vary

Hodnocení: 4/5

Vyřiďte si půjčku pro cizince, je dostupná i bez českého občanství.

Chci si půjčit

Mají Slováci výhodnější podmínky než ostatní cizinci?

Někdy ano. Někteří poskytovatelé půjčují jen Slovákům, ostatním cizincům ne. Ale to neznamená, že pokud pocházíte z jiné země, půjčku nelze získat. Na trhu jsou i půjčky pro cizince z dalších zemí. Jejich poskytovatelé mají přístup do databází dokladů v mnoha státech. Snadno si ověří totožnost, a díky tomu mohou žádost schválit. S BankID bude do budoucna půjčka pro cizince ještě mnohem dostupnější a na trhu běžnější.

Jsou půjčky pro cizince dražší než pro Čechy?

Většinou ne. Málokdy si poskytovatelé počítají přirážku za ověření totožnosti cizince. Jestliže tu máte trvalý pobyt, jste coby klient téměř na úrovni občana ČR. To se promítne především do rizikovosti úvěru. Ta bude podobná jako u Čecha se stejnými příjmy, co prokážete vy. Vyšší cena může přijít u půjčky pro cizince bez trvalého pobytu. Přechodný pobyt je považován za rizikovější faktor, což půjčku prodražuje.

Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

Je to velice jednoduché. Na naší webové stránce vyplníte jednoduchý formulář. Obchodní zástupce poskytovatele Vás bude kontaktovat a dojedná s Vámi detaily půjčky.

Je půjčka pro každého? Jaká je její schvalovatelnost?

Schvalovatelnost hotovostní půjčky je velmi vysoká, podobně jako u půjček bez registru. Přesto se ale nedá říci, že by byla pro každého. Poskytovatel musí ze zákona vždycky posoudit schopnost klienta vypůjčenou částku splatit.

Jak dlouho trvá vyřízení?

Žádost o úvěr dokáže poskytovatel vyřídit již během několika minut. Následně vám, v případě schválení, pošle návrh na úvěrovou smlouvu, s jednoduše podanými podmínkami půjčky. Budete-li s ním souhlasit a podepíšete (prostřednictvím SMS kódu), můžete si peníze vyzvednout během dalších několika minut. V případě rozvozu kurýrem je čekací lhůta o něco delší.

Co přesně potřebuji k získání půjčky?

Osobní doklady a potvrzení o schopnosti splácet. Jestliže jste momentálně bez dokladů, přejděte do kategorie půjček bez občanského průkazu. Ohledně příjmů se nejčastěji předkládá pracovní smlouva a výplatní pásky. Jste-li živnostník, poskytovatel si vyžádá kopii daňového přiznání nebo výpis z účtu. Senioři doloží rozhodnutí o přiznání důchodu a například rodiče na rodičovské dovolené přiloží rozhodnutí o přiznání rodičovského příspěvku.

Jak se dozvím, že půjčka byla schválena?

V případě schválení budete neprodleně kontaktováni zástupcem poskytovatele hotovostního úvěru. Většinou telefonicky, ale lze i e-mailem. Proto než odešlete formulář se žádostí o půjčku, pečlivě zkontrolujte správnost svých kontaktních údajů.

Je půjčka účelově vázaná?

Nikoliv, peníze si půjčujete na cokoliv, bez jakéhokoliv omezení nebo uvádění účelu.

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad půjčky jednoho z poskytovatelů*: Výše půjčky 20 000 Kč v délce 12 měsíců, úroková sazba 9,84 % p.a., RPSN 10,45 %. Měsíční splátky činí 1 759 Kč, pevný úrok 1 109 Kč, poplatky při řádném splácení 0 Kč. Celkem zákazník zaplatí 21 109 Kč. Minimální a maximální doba splatnosti: 6 měsíců až 36 měsíců. Maximální roční procentní sazba nákladů (RPSN): 70,81 %.

*Tyto webové stránky slouží jako agregátor půjček. Finální výše splátky záleží na individuálním posouzení úvěrové žádosti. Konečná úroková sazba bude stanovena individuálně po podání žádosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a zástupce poskytovatele Vám rád zodpoví všechny dotazy.

Chci si půjčit

Dnes požádali o půjčku...

JménoČástka
Jiří, Přerov
Dnes o 11:58

77 780 Kč

Markéta, Třinec
Dnes o 11:53

71 250 Kč

Dagmar, Praha
Dnes o 11:10

140 800 Kč

Web si právě prohlíží lidí.