Vyplňte nezávaznou žádostZískejte půjčku přes mobil

Čínska-půjčka
je optimalizována pro:

Výhody Čínské půjčky bez registru

Proč jsou služby Čínskápůjčka.cz to pravé řešení pro Vás?

Jednoduchý formulář

Žádost o půjčku vyplníte za okamžik

Ne všechny záznamy vadí

Drobné negativní záznamy nemusejí být překážkou k půjčce

Půjčka bez registru

Poskytovatelé nesledují všechny registry

Peníze na účet nebo v hotovosti

S výplatou na ruku nebo na účet

Půjčka bez registru: rychlá pomoc pro dlužníky

Půjčka bez registru se poskytuje jako rychlá finanční pomoc klientům splácejícím další závazky. Jako půjčka pro dlužníky, u které se však při ověření příliš nelpí na naprosté pravidelnosti ve splátkách. Poskytovatelé do registrů sice nahlížejí, ale umějí tolerovat drobné negativní záznamy. 

Některé registry nejsou do posuzování žádosti o půjčku bez registru vůbec zahrnuty. Většinou vynechávají poskytovatelé registr BRKI a NRKI, někteří nenahlížejí dokonce ani do SOLUS registru. Mírné podmínky pro vyřízení půjčky často kompenzují vyšší cenou úvěru. Někdy svou roli ve schválení hraje i majetkové zázemí domácnosti žadatele. Půjčku bez registru nabízejí i podvodní investoři. S čínskou půjčkou se jim spolehlivě vyhnete.

action

Využijte akci

Vyplňte nezávaznou žádost a můžete získat půjčku s výhodnějšími podmínkami.

Dnes požádalo o půjčku již 161 lidí

Přidejte se k nim i Vy. Požádejte o půjčku a vyřešte tak finanční potřeby.

Chci si půjčit

Jak probíhá žádost?

 

  1. Vyplníte nezávazný online formulář. Zadáte do něj sumu, kterou chcete půjčit, a další důležité informace.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů dostanete nabídku s konkrétními podmínkami pro Vaši půjčku.
  3. Souhlasíte-li s podmínkami, uzavřete smlouvu a v krátké době na to Vám peníze přijdou na účet.

Reference

"Žádná banka mě nepůjčila, a proto jsem využila služby Čínské půjčky."

Věra, České Budějovice

Hodnocení: 5/5

"Čínská půjčka je přesně to, co jsem v tu chvíli potřeboval."

Veronika, Karviná

Hodnocení: 4.5/5

"Výplata proběhla rychleji, než jsem doufal, takže vřele doporučuju."

David, Karlovy Vary

Hodnocení: 4/5

Požádejte o půjčku bez registru a zjistěte, že záznamy v registrech nemusí být překážkou

Chci půjčku bez registru

Opravdu se do žádných registrů nenahlíží?

Poskytovatelé, kteří nabízejí půjčku bez registru, mohou postupovat několika způsoby. Buď s registry vůbec nespolupracují a o zájemci o půjčku si vyhledají informace jen v evidenci exekucí a insolvencí. Nebo sice do registrů nahlížejí, ale do určité míry tolerují negativní záznamy v nich. Anebo sledují jen některý z několika dlužnických registrů, co jsou na českém trhu provozovány, nejčastěji SOLUS.

Není půjčka bez registru podvod? Zákon přece nařizuje ověření úvěruschopnosti

Nemusíte se obávat, půjčky bez registru, dokonce ani v podobě půjčky v exekuci nebo půjčky po insolvenci, není žádným podvodem. Máte správné informace, že zákon nařizuje ověření schopnost zájemce o půjčku splatit úvěr. Ale už nenařizuje, jak se má realizovat. Registry nejsou jedinou cestou, jak zjistit žadatelovu situaci. A starší drobné záznamy v registrech ještě neznamenají, že se žadatelova situace nezlepšila.

Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

Je to velice jednoduché. Na naší webové stránce vyplníte jednoduchý formulář. Obchodní zástupce poskytovatele Vás bude kontaktovat a dojedná s Vámi detaily půjčky.

Je půjčka pro každého? Jaká je její schvalovatelnost?

Schvalovatelnost hotovostní půjčky je velmi vysoká. Přesto se ale nedá říci, že by byla pro každého. Poskytovatel musí ze zákona vždycky posoudit schopnost klienta vypůjčenou částku splatit.

Jak dlouho trvá vyřízení?

Žádost o úvěr dokáže poskytovatel vyřídit již během několika minut. Následně vám, v případě schválení, pošle návrh na úvěrovou smlouvu, s jednoduše podanými podmínkami půjčky. Budete-li s ním souhlasit a podepíšete (prostřednictvím SMS kódu), můžete si peníze vyzvednout během dalších několika minut. V případě rozvozu kurýrem je čekací lhůta o něco delší.

Co přesně potřebuji k získání půjčky?

Osobní doklady a potvrzení o schopnosti splácet. Jestliže jste momentálně bez dokladů, přejděte do kategorie půjček bez občanského průkazu. Ohledně příjmů se nejčastěji předkládá pracovní smlouva a výplatní pásky. Jste-li živnostník, poskytovatel si vyžádá kopii daňového přiznání nebo výpis z účtu. Senioři doloží rozhodnutí o přiznání důchodu a například rodiče na rodičovské dovolené přiloží rozhodnutí o přiznání rodičovského příspěvku.

Jak se dozvím, že půjčka byla schválena?

V případě schválení budete neprodleně kontaktováni zástupcem poskytovatele hotovostního úvěru. Většinou telefonicky, ale lze i e-mailem. Proto než odešlete formulář se žádostí o půjčku, pečlivě zkontrolujte správnost svých kontaktních údajů.

Je půjčka účelově vázaná?

Nikoliv, peníze si půjčujete na cokoliv, bez jakéhokoliv omezení nebo uvádění účelu.

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad půjčky jednoho z poskytovatelů*: Výše půjčky 20 000 Kč v délce 12 měsíců, úroková sazba 9,84 % p.a., RPSN 10,45 %. Měsíční splátky činí 1 759 Kč, pevný úrok 1 109 Kč, poplatky při řádném splácení 0 Kč. Celkem zákazník zaplatí 21 109 Kč. Minimální a maximální doba splatnosti: 6 měsíců až 36 měsíců. Maximální roční procentní sazba nákladů (RPSN): 70,81 %.

*Tyto webové stránky slouží jako agregátor půjček. Finální výše splátky záleží na individuálním posouzení úvěrové žádosti. Konečná úroková sazba bude stanovena individuálně po podání žádosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a zástupce poskytovatele Vám rád zodpoví všechny dotazy.

Chci si půjčit

Dnes požádali o půjčku...

JménoČástka
Aleš, Kladno
Dnes o 20:44

96 720 Kč

Aleš, Písek
Dnes o 19:56

179 320 Kč

Lukáš, České Budějovice
Dnes o 20:01

23 540 Kč

Web si právě prohlíží lidí.