Vyplňte nezávaznou žádostZískejte půjčku přes mobil

Čínska-půjčka
je optimalizována pro:

Výhody Čínské půjčky na cokoliv

Proč jsou služby Čínskápůjčka.cz to pravé řešení pro Vás?

Jednoduchý formulář

O půjčku požádáte s formulářem, jehož vyplnění vám zabere jen chvilku

Rychlé vyřízení a okamžitá výplata

Vyřízeno za pár minut a peníze pak ihned putují k vám

Bez uvádění účelu

Nebudete uvádět účel využití peněz

Na účet i v hotovosti

Sami si vyberete, jak si necháte peníze vyplatit

Půjčka na cokoliv s výplatou ještě dnes. Rychle na ruku i na účet

Nedostatek hotovosti může potkat kohokoliv. Stačí, aby se sešlo pár nepříznivých okolností, a další nečekaný výdaj už není z čeho uhradit. V takových chvílích se dobrým pomocníkem stane půjčka na cokoliv, kterou si vyřídíte rychle, kdykoliv a hlavně snadno. Vybrat si můžete mezi půjčkou v hotovosti a půjčkou na účet, v obou případech půjde o půjčku bez ručení.

K získání úvěru nepotřebujete nic specifického. Stačí osobní doklady a doklad o pravidelném příjmu. U půjčky na účet jím bude výpis z účtu, u hotovostního úvěru pak výplatní pásky, daňové přiznání (OSVČ), či potvrzení o přiznání dlouhodobé dávky od státu, jakou je například důchod, či rodičovský příspěvek. Pamatujte na zodpovědné zadlužování a předem si propočítejte, jak vysokou splátku můžete poskytovateli vracet. A podle toho si nechte nastavit splátkový kalendář.

action

Využijte akci

Vyplňte nezávaznou žádost a můžete získat půjčku s výhodnějšími podmínkami.

Dnes požádalo o půjčku již 72 lidí

Přidejte se k nim i Vy. Požádejte o půjčku a vyřešte tak finanční potřeby.

Chci si půjčit

Jak probíhá žádost?

 

  1. Vyplníte nezávazný online formulář. Zadáte do něj sumu, kterou chcete půjčit, a další důležité informace.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů dostanete nabídku s konkrétními podmínkami pro Vaši půjčku.
  3. Souhlasíte-li s podmínkami, uzavřete smlouvu a v krátké době na to Vám peníze přijdou na účet.

Reference

"Žádná banka mě nepůjčila, a proto jsem využila služby Čínské půjčky."

Alex, Havířov

Hodnocení: 5/5

"Čínská půjčka je přesně to, co jsem v tu chvíli potřeboval."

Rostislav, České Budějovice

Hodnocení: 4.5/5

"Výplata proběhla rychleji, než jsem doufal, takže vřele doporučuju."

Pavel, Písek

Hodnocení: 4/5

Vyzkoušejte si jak snadné a rychlé je vyřízení půjčky na cokoliv.

Chci půjčku

Potřebuji k půjčce ručitele nebo spoludlužníka?

Nikoliv, půjčka na cokoliv je připravena tak, aby se obešla bez ručitele i bez spolužadatele. Ale jestliže chcete některou z uvedených osob využít, jistě to u některých poskytovatelů možné bude. Zvýšíte si tím i šanci na získání úvěru.

Kolik stojí půjčka na cokoliv?

Cenové rozpětí je široké. Nejlevnější je tzv. první půjčka zdarma, kde RPSN opravdu činí 0 %. Vrací se proto jen tolik, kolik si vypůjčíte. Ale splátnost je tu velmi krátká: jen 30 dní. Naopak k nejdražším půjčkám na cokoliv patří hotovostní půjčky a půjčky bez registru. Oba druhy půjček totiž mají vícenáklady spojené se zpracováním hotovosti a s vyšší rizikovostí pro klienta i pro poskytovatele úvěru.

Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

Je to velice jednoduché. Na naší webové stránce vyplníte jednoduchý formulář. Obchodní zástupce poskytovatele Vás bude kontaktovat a dojedná s Vámi detaily půjčky.

Je půjčka pro každého? Jaká je její schvalovatelnost?

Schvalovatelnost hotovostní půjčky je velmi vysoká, podobně jako u půjček bez registru. Přesto se ale nedá říci, že by byla pro každého. Poskytovatel musí ze zákona vždycky posoudit schopnost klienta vypůjčenou částku splatit.

Jak dlouho trvá vyřízení?

Žádost o úvěr dokáže poskytovatel vyřídit již během několika minut. Následně vám, v případě schválení, pošle návrh na úvěrovou smlouvu, s jednoduše podanými podmínkami půjčky. Budete-li s ním souhlasit a podepíšete (prostřednictvím SMS kódu), můžete si peníze vyzvednout během dalších několika minut. V případě rozvozu kurýrem je čekací lhůta o něco delší.

Co přesně potřebuji k získání půjčky?

Osobní doklady a potvrzení o schopnosti splácet. Jestliže jste momentálně bez dokladů, přejděte do kategorie půjček bez občanského průkazu. Ohledně příjmů se nejčastěji předkládá pracovní smlouva a výplatní pásky. Jste-li živnostník, poskytovatel si vyžádá kopii daňového přiznání nebo výpis z účtu. Senioři doloží rozhodnutí o přiznání důchodu a například rodiče na rodičovské dovolené přiloží rozhodnutí o přiznání rodičovského příspěvku.

Jak se dozvím, že půjčka byla schválena?

V případě schválení budete neprodleně kontaktováni zástupcem poskytovatele hotovostního úvěru. Většinou telefonicky, ale lze i e-mailem. Proto než odešlete formulář se žádostí o půjčku, pečlivě zkontrolujte správnost svých kontaktních údajů.

Je půjčka účelově vázaná?

Nikoliv, peníze si půjčujete na cokoliv, bez jakéhokoliv omezení nebo uvádění účelu.

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad půjčky jednoho z poskytovatelů*: Výše půjčky 20 000 Kč v délce 12 měsíců, úroková sazba 9,84 % p.a., RPSN 10,45 %. Měsíční splátky činí 1 759 Kč, pevný úrok 1 109 Kč, poplatky při řádném splácení 0 Kč. Celkem zákazník zaplatí 21 109 Kč. Minimální a maximální doba splatnosti: 6 měsíců až 36 měsíců. Maximální roční procentní sazba nákladů (RPSN): 70,81 %.

*Tyto webové stránky slouží jako agregátor půjček. Finální výše splátky záleží na individuálním posouzení úvěrové žádosti. Konečná úroková sazba bude stanovena individuálně po podání žádosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a zástupce poskytovatele Vám rád zodpoví všechny dotazy.

Chci si půjčit

Dnes požádali o půjčku...

JménoČástka
Vítek, Český Těšín
Dnes o 04:33

9 200 Kč

Natálie, Karlovy Vary
Dnes o 05:56

51 500 Kč

Věra, Plzeň
Dnes o 05:28

103 350 Kč

Web si právě prohlíží lidí.